Polish English German

Głosujemy!

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Technicznych w Turku bierze odział w konkursie organizowanym przez Centrum PISOP na najciekawszą inicjatywę społeczną. Prosimy serdecznie o głosy -  facebook.com

Opis działania: W ramach projektu zostały zaplanowane 2 rodzaje zajęć: Zajęcia informatyczne, które pozwoliły poznanie od podstaw zasad użytkowania komputera, w dalszej kolejności (w zależności od stopnia zaangażowania) poznanie tajników IT. Zaplanowane zostały zajęcia z wykorzystaniem różnych aplikacji użytkowych w Internecie z uwzględnieniem e-commerce oraz mediów społecznościowych. Zajęcia wizerunkowe, w tym warsztaty z fryzjerstwa i kosmetologii dla seniorów.

Były one okazją do kształtowania umiejętności dopasowywania optymalnych zestawów kolorystycznych w zakresie ubioru, makijażu oraz stylizacji fryzjerskich. Praktyczne porady udzielane przez profesjonalistów pozwoliły na nowo odkryć walory swojej urody oraz proporcje sylwetki. Pomogły podkreślić indywidualne atuty. Wszystko po to, aby w codziennym życiu świadomie sięgać do swojej szafy. Z radością tworzyć najlepszy wygląd/ wizerunek. W sposób dostępny i atrakcyjny finansowo dla seniorów.
Zdjęcie/ kolaż przedstawia zdjęć z cyklu zajęć warsztatowych z informatyki oraz wizażu i stylizacji realizowanych w ramach projektu „Bądź Glamour”.

 

Współpraca