Polish English German

Stypendia dla najlepszych uczniów wręczone

,,Per aspera ad astra”- przez trudy do gwiazd… To motto przyświecało uczniom, których wysiłki zostały docenione i nagrodzone. Jak co roku, najwybitniejsi przedstawiciele młodzieży powiatu tureckiego zostali uhonorowani stypendiami naukowymi, które wręczył Starosta Powiatu Dariusz Kałużny. Uroczystość odbyła się 7 października 2019 roku w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Turku.

Zespół Szkół Technicznych  mógł się poszczycić w tym roku wyjątkowo licznym gronem wyróżnionych osób. Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Nowak, Dominika Lewandowska, Michał Tomaszak, Gabriela Bocian, Roksana Adamczyk, Patrycja Ziółkowska, Dominik Ostrzeszewski, Filip Pyżanowski, Anna Misiak, Jakub Robak, Patryk Pawlak, Sandra Jagieła, Adrian But, Eryk Gil, Wiktoria Kin, Julia Jakubowska, Dżesika Kujawińska, Paulina Paciorek, Klaudia Szczap, Ewelina Antas, Honorata Mituta, Kinga Malesza, Alicja Świtalska, Nikola Pietrzykowska, Aleksandra Rosiak, Aleksandra Naguszewska, Mateusz Graliński, Krzysztof Błażejewski, Maciej Wichrowski, Julia Kaczmarkiewicz, Marika Młotkiewicz, Kinga Pieczyńska, Paulina Adamek, Ewelina Dominiak, Patryk Andrzejewski, Barbara Jóźwiak, Martyna Banach, Rafał Kołata, Aleksandra Gorzkowska, Nikola Mastalerz, Mateusz Kluska, Ewelina Łuczak, Aleksandra Figurska, Monika Szymańska, Piotr Muszalski, Weronika Iwaniak, Kinga Szarzała, Damian Wilczyński, Paulina Styś, Natalia Purcel, Sylwia Napieraj, Bartosz Kurpik, Katarzyna Kamińska, Kacper Mielczarek, Małgorzata Leszczyńska, Rozalia Gałężewska, Julia Synówka, Dariusz Jaśniewicz, Dorota Werner, Martyna Marciniak, Kinga Szlucha, Ewa Zielińska.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Współpraca