W dniu 24 kwietnia 2024r. uczniowie klasy ekonomicznej i mechatronicznej odwiedzili Warszawę. Najważniejszym punktem programu wycieczki był Teatr Muzyczny Roma, a w nim spektakl ,,We will rock you”, czyli brytyjski musical z piosenkami legendarnej grupy QUEEN i librettem Bena Eltona. Akcja przedstawienia dzieje się w zglobalizowanym świecie przyszłości. Wszystkimi aspektami życia na iPlanecie, którą dawniej nazywano Ziemią, rządzi jedna, potężna korporacja. Posiadanie instrumentów muzycznych jest zakazane, muzyka jest bowiem wyrazem absolutnie niepożądanego indywidualizmu.

Kilkoro buntowników, którzy w tajemnicy kultywują pamięć o przeszłości, nie chce pogodzić się z taką ponurą egzystencją i podejmuje walkę o wolność, miłość i ROCKA! Nasza młodzież żywiołowo reagowała na muzykę legendarnego zespołu, która połączyła różne pokolenia.
Następnie, po krótkiej przerwie na posiłek w Centrum Złote Tarasy, kolejnym punktem wycieczki był spacer po Starym Mieście. Młodzież zatrzymała się przy Pomniku Syrenki , Zamku Królewskim oraz Kolumnie Zygmunta III Wazy na Placu Zamkowym. Uczniowie przespacerowali się także po Ogrodzie Saskim, kierując się w stronę uliczek Starego i Nowego Miasta.  Zatrzymali się również  przy Grobie Nieznanego Żołnierza oraz przy pomniku Powstańców Warszawskich i Pałacu Prezydenckim - niezwykłych i bardzo ważnych dla Polaków miejscach. 
Organizatorami wycieczki oraz opiekunami młodzieży byli nauczyciele: Marta Mielcarska, Agata Jeż, Magdalena Kliszewicz oraz Tomasz Szczap.