W miesiącu kwietniu odbyły się kolejne Mistrzostwa ZST w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Do rozgrywek zgłosiło się 5 drużyn: 4TT, 2FC/2TG, 1TA/1TF, 4TG/4RM, 1TS. Mecze rozegrano systemem ,,każdy z każdym". Po rundzie zasadniczej dwa najlepsze zespoły 1TA/1TF i 4TT spotkały się w meczu o I miejsce. W wyniku zaciętej rywalizacji 2:1 tytuł Mistrza ZST w Piłce Siatkowej Dziewcząt obroniła drużyna klasy 4TT.

III miejsce zajęła drużyna z klas 4TG/4RM

Składy drużyn finałowych:

4TT:  Sołdyńska Aleksandra, Stencel Dagmara, Pakuła Gabriela, Wyrębska Natalia, Kotarska Aleksandra, Gibasiewicz Kinga, Kos Magdalena.

1TA/1TF: Połatyńska Karolina, Jacaszek Olga, Kolasińska Wiktoria, Kuras Natalia, Więcławska Lena, Szymczak Amelia, Cisse Marie, Bukowska Izabela, Skopińska Agata, Młynarczyk Julia.

Organizatorzy: Łupina Agnieszka, Mokrowiecka Urszula, Niżałowska Magdalena, Woźniak Janusz.