Co łączy wysoki poziom wiedzy, kompetencje i wieloletnią działalność w branży fryzjerskiej? Czy są to: kreatywność, zaangażowanie, chęć spełniania marzeń i pokonywania barier? Otóż wspólnym mianownikiem jest osoba Jacka Bystrego, trenera i ambasadora marki Subrina Professional Polska oraz właściciela salonu fryzjerskiego Jacek Bystry- Pracownia Fryzur ACADEMY w Turku a także Krakowie.

13 września grupa uczniów technikum usług fryzjerskich z elementami kosmetologii wraz z nauczycielami zawodu - p. Emilią Maruchą i p. Patrycją Sikorą, wybrała się do salonu stylisty, by przyjrzeć się jego pracy oraz porozmawiać o tej profesji . Adepci sztuki fryzjerskiej dowiedzieli się, w jaki sposób rozwijać działalność, doskonalić swój warsztat, aby później z satysfakcją mówić o sukcesie zawodowym i samorealizacji. Pan Jacek  zajmująco i szczerze opowiedział swoją historię, dając przykład młodemu pokoleniu. Dużym zaskoczeniem i wyróżnieniem dla uczniów było przekazanie przez szefa pracowni  kosmetyków, narzędzi i przyborów, mających doposażyć szkolną pracownię fryzjersko – kosmetyczną. Wartość darowizny to około 15.000 zł. Trzeba też nadmienić, że p. Jacek Bystry, w ramach cyklicznej współpracy z ZST, zaoferował również dla wyróżniającego się ucznia  darmowe szkolenie z koloryzacji o wartości 5999 zł!   

Niezmiennie cieszy fakt, że lokalni przedsiębiorcy, uczniowie takich autorytetów polskiego fryzjerstwa, jak Maciej Maniewski, Tomasz Schmidt, czy Andrzej Wierzbicki - nieustannie dążą do doskonałości nie tylko w branży, ale i biznesie, jednocześnie motywując i wspierając młodsze pokolenie na początku ścieżki zawodowej.