W dniu 8 grudnia 2022 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział wycieczce do Łodzi. Ważnym, punktem wycieczki było Centrum Nauki i Techniki EC1, gdzie można było zobaczyć 150 stanowisk i eksponatów na ponad 8.000 m2 powierzchni wystawienniczej. Następnie uczestnicy wycieczki udali się do centrum gier laserowych, znajdujące się na terenie Łódzkiej Manufaktury.

Rozgrywka na Arenie była doskonałą zabawą ruchową, w której liczył się spryt, inteligencja i analiza ciągle zmieniającej się sytuacji. Uczestnicy wyposażeni w broń laserową i specjalne kamizelki rywalizowali ze sobą zespołowo o miano lidera. Ostatnim punktem wycieczki był seans filmowy w kinie Cinema City Manufaktura. Wspólnie  spędzony czas przyczynił się do jeszcze większej integracji uczniów.

Opiekunami wycieczki byli: Renata Derdzińska, Barbara Ressel, Urszula Kujawiak, Katarzyna Sylwestrzak.