Miło nam poinformować, że kolejne osoby przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej Fundacji Rak‘n’Roll – Daj Włos! Łącznie w projekcie wzięło już udział ponad 100 klientów! Swoje długie włosy w szlachetnym celu oddały tym razem panie: Beata Wilczyńska, Marta Altman oraz Barbara Maleta. W imieniu Fundacji Rak‘n’Roll serdecznie dziękujemy, a osoby chętne zapraszamy do pracowni fryzjerskiej ZST.

Warto nadmienić, że autorkami metamorfoz były uczennice z klas fryzjerskich technikum – Milena Wawrzyniak, kl. 3FG oraz Zuzanna Wiśniewska, kl. 1LF. Pomagały również: Wiktoria Danisz, Marta Obielak oraz Patrycja Chmiela.

Koordynatorem akcji w ZST jest Emilia Marucha. Metamorfozy dla „Daj Włos!” możliwe są po wcześniejszym umówieniu - kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.