Walentynki tuż, tuż... Dla jednych to zwykły dzień. Są jednak i tacy, którzy pragną w tym symbolicznym czasie otwarcie wyrazić skrywane dotąd uczucia. Poszukują więc różnych kreatywnych rozwiązań, by w sposób szczególny okazać sympatię lub miłość. Może to być na przykład słodka niespodzianka, kwiaty lub  - specjalna na tę okazję - stylizacja paznokci!  Walentynkowy manicure powinien być oczywiście romantyczny. Wśród wzorów królują serduszka, czerwony oraz różowy kolor. Oto propozycje stylizacji walentynkowych wykonane w ramach zająć zdalnych przez uczennice kl. II i III z technikum usług fryzjerskich z elementami  kosmetologii. 

Pamiętajmy o pielęgnacji swoich dłoni, zwłaszcza zimą i w czasie pandemii-  manicure można nosić  przez cały rok, nie tylko od święta!

Aby Was zainspirować przeczesaliśmy Internet w poszukiwaniu najciekawszych wzorów na miłosny manicure. Galeria aż pęka w szwach. Znajdziecie w niej pomysły zarówno na krótkie paznokcie, jak i długie. Taką serduszkową stylizację można nosić tak naprawdę przez cały rok, wyrażając w ten sposób swoje uczucia.