W III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bliżej Architektury” realizowanego pod hasłem „Architekt – obywatel świata”, organizowanego przez Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej, naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Szymon Szewczyk (kl. 4 TG) oraz Jakub Gonczarewicz (kl. 1 TG).
22 kwietnia 2026 roku w auli Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu. Wyróżnione i nagrodzone prace zostały zaprezentowane podczas III Cyklu Wykładów Popularnonaukowych „Bliżej Architektury”, a także na wystawie pokonkursowej.
Z przyjemnością informujemy, że Szymon Szewczyk otrzymał Wyróżnienie Specjalne Prorektorów.
Serdecznie gratulujemy uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów!