Przejdź do głównej treści
Zmagania konkursowe w Jeleniej Górze

17 kwietnia 2026 r. uczniowie naszej szkoły z klasy 3 TE – Krystian Białkowski, Cezary Bocian oraz Mateusz Zakrzewski – wzięli udział w II Mistrzostwach Elektryków Szkół Średnich i Branżowych ELEKTROSIMET-CUP w Jeleniej Górze. W rywalizacji uczestniczyły 54 drużyny z całej Polski. Konkurs obejmował zmagania drużynowe oraz kilka równoległych konkurencji indywidualnych, w których nasi reprezentanci odnieśli  sukces, zajmując I oraz III miejsce.

Udział w zawodach był doskonałą okazją do sprawdzenia wiedzy teoretycznej, umiejętności praktycznych oraz wymiany doświadczeń z uczniami z innych szkół technicznych.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom osiągniętych wyników.