Pokażmy Agacie, że dobro wraca!

Chcemy Wam przedstawić Agatę. Nie znasz jej? Nic dziwnego... Prawdziwi bohaterowie nie chełpią się swoimi czynami. Kim jest Agata? Na co dzień jest ona zwykłą, skromną dziewczyną, uczącą się w technikum. Uczy się dobrze, ma mnóstwo znajomych, jest bardzo lubiana i ma plany na przyszłość. Do jej supermocy należą empatia i chęć pomocy Innym. Już od lat udziela się w wolontariacie i bezinteresownie niesie pomoc Innym ludziom będącym w ciężkich życiowych sytuacjach. Kosztuje ją to często dużo wysiłku i czasu, ale nigdy na to nie narzeka.

Każdy bohater ma jednak swoją słabość. My niedawno dowiedzieliśmy się o słabości Agaty – jest nią białaczka. Wszystko zaczęło się na początku sierpnia bólami w klatce piersiowej i gorączką, a już we wrześniu została postawiona ta straszna diagnoza.

Agata jest jednak silna i wygra z chorobą. Do tego będzie potrzebować krwi i i być może w przyszłości przeszczepienia szpiku. Teraz Nasza kolej by jej pomóc! Dołączysz się?

Pozwól Naszej koleżance dalej wygrywać z ukochaną rodziną w chińczyka, zrobić prawo jazdy i zostać księgową. Daj jej szansę na przyszłość, na spełnianie marzeń, po prostu na dalsze życie. Zarejestruj się do bazy Fundacji DKMS i pomóż Agacie i Innym chorym.

Mikołajkowy pobór krwi dla Agaty już 7 grudnia w siedzibie TIG w godz. od 09:00 do 14:00. Zapraszamy.

Więcej informacji na: www.dkms.pl oraz www.facebook.com

Współpraca