Polish English German

Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w pływaniu

W dniu 24.10.2019 r. na krytej pływalni OSiR w Turku odbyły sie Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w  pływaniu  dziewcząt i chłopców. Uczestnicy mistrzostw  rywalizowali  w biegu sztafetowym 6 x 50 stylem dowolnym oraz na dystansie 50 m w stylach: motylkowym, klasycznym, grzbietowym i dowolnym. Sztafety żeńska  i męska ZST w Turku  zajęły II miejsce i  uzyskały awans  do Finału Wojewódzkiego w Poznaniu. W biegach indywidualnych zwyciężyli: Dominik Czerwiński w stylu motylkowym oraz Patryk Pawlak w stylu dowolnym.

Reprezentacja dziewcząt wystąpiła w składzie: Andżelika Ćwiek, Gabriela Kolenda,  Adrianna Kolenda, Emilia Kostrzewa, Patrycja Majer, Natalia Jasiak.

Reprezentacja chłopców: Patryk Pawlak, Michał Czekała, Adam Kolański, Dominik Czerwiński, Maciej Rosiak, Filip Grzelewski, Kacper Czekała, Jan Grzesik, Kacper Pawlak, Marcel Kuraszyk.

  Uczniów do zawodów przygotowywali Magdalena Niżałowska i Wojciech Szymański.

 

 

Współpraca