Polish English German

Jak doskonalić  swój warsztat pracy

Umiejętność organizacji i doskonalenia własnego warsztatu pracy jest niezwykle ważna w każdej dziedzinie i dotyczy wszystkich kwalifikacji zawodowych. W dniu 23 października odbyło się spotkanie uczniów klas fryzjerskich z przedstawicielem branży - panem Hieronimem Klimasem. Nasz gość zaprezentował oraz omówił podstawowe narzędzia, przybory, aparaty i materiały fryzjerskie. Chętnie odpowiadał na pytania przyszłych mistrzów nożyczek. Zwrócił także uwagę na atuty i wady źle  lub właściwie  dobranych środków, potrzebnych do wykonania określonego zabiegu fryzjerskiego.

Celem spotkania było podkreślenie roli warsztatu pracy mającego ogromne znaczenie w działalności usługowej. Najlepszym rozwiązaniem dla klienta jest fachowiec - fryzjer, który systematycznie pogłębia swoją wiedzę,  uczestnicząc w szkoleniach. Taki, który chce być mistrzem w  swoim zawodzie.

Na zakończenie spotkania pan Hieronim Klimas życzył adeptom fryzjerstwa owocnych wyników w nauce i pracy.

Organizatorami spotkania były nauczycielki przedmiotów zawodowych: Emilia Marucha oraz Milena Przybylska.

Współpraca