Polish English German

Daj Włos!

W pracowni fryzjerskiej ZST kolejne osoby - Karolina Sawicka, Kamila Rosiak, Paweł Buchali i Damian Koralewski - oddały swoje długie włosy  na szlachetny cel. Przyłączyły się tym samym do ogólnopolskiej akcji charytatywnej Fundacji Rak‘n’Roll - Daj  Włos! Osobliwej metamorfozy ww. klientów dokonały uczennice ZST kształcące się w zawodzie  technik usług fryzjerskich: Ewelina Rybicka oraz Joanna Adasiak.

Warto nadmienić, że obecnie w Polsce peruki z naturalnych włosów są nierefundowane przez NFZ, a ich cena jest wysoka. Odpowiedzią na tę sytuację jest program Fundacji Rak'n'Roll Wygraj Życie! Każdy, kto chce obciąć włosy, może to zrobić w dobrym celu – na peruki dla kobiet poddanych chemioterapii. Minimalna długość włosów to 25 cm. Peruki przekazywane są nieodpłatnie  kobietom, które zmagają się z problemem nowotworowym. Dzięki temu mogą wyglądać znacznie lepiej i mają więcej siły w walce o zdrowie.

W imieniu Fundacji Rak‘n’Roll dziękujemy wszystkim darczyńcom i zapraszamy do udziału w akcji.

Koordynatorem akcji jest p. Emilia Marucha (kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Współpraca