Polish English German

ZST: Beauty Days

20 września uczniowie klas w zawodzie fryzjer oraz technik usług fryzjerskich z elementami kosmetologii wybrali się wraz z opiekunami do największego centrum targowo-kongresowego w Polsce - Ptak Warsaw Expo, by uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Fryzjerskich i Kosmetycznych.

Beauty Days to wydarzenie o charakterze edukacyjnym i biznesowym. Przedsięwzięcie przyciąga miłośników branży kosmetycznej oraz fryzjerskiej -  uczniów  oraz  profesjonalistów poszukujących inspiracji i nowych dróg rozwoju swojej działalności. Pasjonatów, którzy bacznie śledzą najmodniejsze trendy. Impreza  obejmuje  szereg pokazów i warsztatów dotyczących  wizażu, stylizacji włosów, paznokci i rzęs. W programie tegorocznej znalazły się  m. in. pokaz makijażu – „Glow make-up z focusem na usta” ( Magdalena Pieczonka)oraz „LashDesign- stylizacja rzęs jako główne źródło dochodu?( Monika Grzelak). Szczególne zainteresowanie wzbudziła prezentacja ,, Ścieżka kariery w stylizacji rzęs – zarabiaj, sama będąc sobie szefem!”

Widowiskowe okazały się  fryzury z najnowszej kolekcji American Crew Style For The Road tworzonej w kooperacji z Harley Davidson. Dla  osób pragnących podzielić się doświadczeniem zorganizowano panel dyskusyjny dotyczący blasków i cieni prowadzenia działalności usługowej i szkoleń na najwyższym poziomie. Poruszano także inne ważne  tematy-  szacunku  do klienta, wizerunku  firmy i placówki, hejtu , konkurencji, promocji salonu oraz  początków  działalności. Dodatkową atrakcją były pokazy usuwania makijażu permanentnego oraz  dekontaminacji  narzędzi w gabinetach kosmetycznych. Prawdziwą wisienką na torcie okazały się spotkania ze znanymi stylistami w branży kosmetycznej oraz fryzjerskiej, m. in. z Andrzejem Wierzbickim i Tomaszem Schmidtem – prowadzącymi  WS Academy Wierzbicki & Schmidt oraz program „Ostre cięcie”.   

Targi były  doskonałą okazją  do poznania branżowych nowości, jak i zaznajomienia się z bogatą ofertą produktów specjalistycznych oraz zabiegów dostępnych na rynku.

Zapraszamy do fotorelacji!

Organizatorami wyjazdu były: Emilia Marucha, Anna Dzikowska oraz Magdalena Bajzert.

Współpraca