Polish English German

XVI Zeta Cup

17.06.2019 r. miały swoje rozstrzygnięcia finały szesnastej edycji mistrzostw ZST w piłce nożnej chłopców. Do rozgrywek przystąpiło 12 drużyn, które zostały podzielone na 3 grupy. Do ćwierćfinałów automatycznie  awansowały drużyny z pierwszych i drugich miejsc oraz 2 teamy z 3 miejsc z najlepszym bilansem punktowym. W rozgrywkach grupowych w rozegranych 18 pojedynkach strzelono 80 bramek. Faza play off też przyniosła kibicom dużo emocji oraz dużo bramek - w 14 spotkaniach zdobyto 83 gole. Królem strzelców mistrzostw został Krystian Świątczak z drużyny FC Rogale z 20 bramkami, najlepszym bramkarzem został uznany Jakub Michalak z drużyny Supreme. W meczu o III miejsce drużyna Fc Po Nalewce musiała uznać wyższość Logistycznie - Graficznych (0:4) a w wielkim finale drużyna Supreme pokonała po rzutach karnych FC Rogale (3:2) w meczu był wynik 2:2.

Skład drużyny mistrzowskiej:
1.Kacper Janicki kpt
2.Kacper Przybylak
3.Dawid Matyniak
4.Bartek Wojtczak
5.Jakub Bukowski
6.Adrian Malesza
7.Jakub Baranowski
8.Jakub Michalak
9.Mikołaj Ekiert

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

 

Współpraca