Polish English German

Dla Ciebie Mamo...

Dzień Matki to święto, które ma na celu okazanie szacunku, miłości i podziękowania za trud włożony w wychowanie. Uczniowie ZST, pamiętając o swoich Mamach przygotowali dla Nich niespodziankę - apel połączony z pokazem stylizacji fryzjersko - kosmetycznych. Gościem honorowym akademii były panie z Turkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zebranych powitała Pani dyrektor Wioletta Adamiak. Następnie uczennice branżowej szkoły I stopnia i technikum zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytując wiersze, śpiewając piosenki oraz wykonując fantazyjne fryzury i makijaże. Zetknięcie trzech pokoleń wywołało falę wzruszeń i wspomnień. Uroczystość umilił słodki poczęstunek ufundowany przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół ZST.

Organizatorem przedsięwzięcia byli uczniowie klasy 2 hf i 1f BSIS oraz nauczyciele: Agnieszka Łupina, Emilia Marucha oraz Jerzy Gomoliszewski.

Współpraca