Polish English German

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej plażowej

W dniu 30 kwietnia  2019 roku na boiskach OSiR w Turku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tureckiego piłce siatkowej plażowej  dziewcząt i chłopców. Uczennice i uczniowie naszej szkoły rywalizowali z zespołami I Liceum Ogólnokształcącego w Turku oraz Zespół Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich. W zawodach rywalizowały cztery zespoły żeńskie oraz trzy męskie.

Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Reprezentacja  chłopców po pokonaniu zespołów LO I  2:1 oraz LO II 2:0 zajęła I miejsce i uzyskała awans do finału rejonowego. Drużyna dziewcząt po rozegraniu trzech spotkań 1:2 z ZSR CKP Kaczki Średnie, 2:0 z LO II oraz 0:2 z LO I zajęła III miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali: Kubacka Ewa, Skopińska Dagmara, Urbanowski Dawid, Ignaszak Wiktor. Reprezentacje do zawodów przygotowali Urszula Mokrowiecka i Wojciech Szymański.

 

 

Współpraca