Polish English German

"Recykling jest opłacalny - czas na decoupage"

W maju 2019 r. został rozstrzygnięty konkurs "Recykling jest opłacalny - czas na decoupage". W konkursie uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Turku. Celem konkursu było  zwrócenie uwagi na fakt, że choć nie wszystkie odpady nadają się do recyklingu (nie można ich wrzucić do pojemnika na papier, tworzywa sztuczne czy szkło), to można im dać drugie życie, tworząc nowe piękne rzeczy (zarówno zabawki jak i przedmioty codziennego użytku. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży.

Laureatami zostali:

I miejsce – Julia Kaczmarkiewicz kl. III TF:

II  miejsce – Aleksandra Bąkowska kl. III TF:

III miejsce - Zuzanna Muszyńska kl. III TF:

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Organizatorkami przedsięwzięcia były nauczycielki: Małgorzata Szymańska i Magdalena Gonczarewicz.

Współpraca