Polish English German

I miejsce w finale Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej dla ZST

W dniu 6 czerwca 2018 roku na strzelnicy sportowej podsumowano wyniki Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół  Ponadgimnazjalnych. Była to już szesnasta edycja zawodów strzeleckich organizowanych przez Powiatową Organizację LOK w Turku w porozumieniu z opiekunami sekcji strzeleckich działających w szkołach i placówkach wychowawczych na terenie Turku i powiatu tureckiego.

W tegorocznej Lidze uczestniczyły drużyny z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zespołu Szkół Technicznych w Turku oraz Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich.

Drużyna  Zespołu Szkół Technicznych  zajęła I miejsce w klasyfikacji drużynowej. Trzy pierwsze miejsca w klasyfikacji indywidualnej zajęli również nasi uczniowie: Wojciech Wajer, Sebastian Perliński i Adrian Szymczak. 

Puchary Starosty Powiatu Tureckiego oraz dyplomy i nagrody rzeczowe  najlepszym zawodnikom wręczył Pan Dariusz Kałużny - wicestarosta.

Opiekunem sekcji strzeleckiej jest Paweł Ogrodowczyk

Współpraca