Polish English German

Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców

W minioną środę na terenie sali sportowej ZST w Turku odbyły się zawody o Mistrzostwo Powiatu w koszykówce dziewcząt i chłopców w ramach tzw. licealiady, w których wzięli udział uczniowie wszystkich trzech szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Wszystkie rozegrane mecze wzbudziły wiele emocji, ponieważ koszykówka jest dziedziną bardzo widowiskową, więc publiczność również dopisała. W klasyfikacji końcowej wśród chłopców wygrała drużyna naszej szkoły prowadzona przez p. Adama Gomółkę, wygrywając oba mecze: pierwszy z LO, który wydawał się już stracony, ale determinacja i walka do samego końca sprawiły, że zmieniły się losy spotkania i drugi, w którym nasi zawodnicy rozgromili koszykarzy z Kaczek różnicą ponad 30 punktów. W tym samym turnieju nasze dziewczęta uplasowały się na miejscu trzecim.

Gratulujemy naszym zawodnikom i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Współpraca