Polish English German

Piszą o nas w prasie ogólnopolskiej!

ZST Fashion SHOW na stałe wpisał się w harmonogram wydarzeń ZST w Turku. Inicjatywa nauczycieli przedmiotów zawodowych: Emilii Marucha, Elżbiety Frątczak oraz Mariusza Kominiarczyka skierowana dla adeptów przemysłu mody - technik technologii odzieży oraz technik przemysłu mody, została zauważona oraz doceniona przez Wydawnictwo Czasopism i Książek Technicznych SIGMA – NOT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.  W ramach wyróżnienia obszerny fotoreportaż z pokazu mającego miejsce 11 grudnia 2017 r.  w naszej szkole pojawił się na 1 stronie czasopisma branżowego  „PRZEGLĄD włókienniczy”!

Uczniom klas odzieżowych oraz organizatorom ZST Fashion SHOW gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Warto nadmienić, że dziewczęta z klas odzieżowych już przygotowują się do konkursu ogólnopolskiego TEXTIL 2018 organizowanego przez Politechnikę Łódzką. Powodzenia!

 

Współpraca