Polish English German
Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2008.01.14-wosp oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Studniówkowicze ZST wsparli WOŚP!

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2008.01.14-wosp oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Fenomen Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to niewątpliwie nasz produkt narodowy, który na stałe wpisał się w kalendarz akcji charytatywnych organizowanych cyklicznie na progu nowego roku.  Ludzie starsi i młodsi zbierają pieniądze, by wesprzeć chore dzieci oraz osoby w podeszłym wieku.  Raz w roku setki tysięcy ludzi robi coś zdecydowanie dobrego altruistycznie przyłączając się do tej, jakże osobliwej, orkiestry.

2.6 Finał WOŚP miał miejsce 14 stycznia. W dniu poprawin tegorocznego balu studniówkowego. Spontanicznie i bardzo ochoczo do charytatywnej zbiórki przyłączyli się także  nasi maturzyści. Na ręce pań Aleksandry Karbowskiej i Emilii Marucha, przedstawicieli Komitetu Organizacyjnego STUDNIÓWKA ZST 2018, przekazali kwotę 550 zł zasilając konto WOŚP. To niewątpliwie piękna postawa młodych ludzi. Postawa godna maturzystów.

Uczniom klas czwartych technikum ZST życzymy powodzenia na maturze. Siema!

{gallery}2008.01.14-wosp{/gallery}

Współpraca