15 czerwca 2018 r. odbyły się rozgrywki o mistrzostwo ZST w piłce nożnej chłopców Zeta Cup 2018. Do rywalizacji przystąpiło 16 drużyn, które zostały podzielone na 4 grupy:

Grupa A: Infantylni , Telepatycy, Grubaski Moksia, FC Chóragan

Grupa B: Logistyczno-graficzni, Essa Team, Bez Nazwy, Sportowcy Za Piwo

Grupa C: FC Piramidy, Bursa Team, JZ SQUAD, Chlejsi Londyn

Grupa D: Bagno Albertów, Drużyna Actimela, Mariany Wesołka, Zielarze

Awans do ćwierćfinałów uzyskały następujące drużyny: FC Chóragan, Bagno Albertów,  Chlejsi Londyn, Logistyczno-graficzni. Ze względu na rezygnację z gry drużyny Chlejsi Londyn odbył się turniej finałowy między drużynami: Bagno Albertów, Logistyczno-graficzni, FC Chóragan.

Bagno Albertów zremisowali z Logistyczno-graficznymi 1:1, a następnie pokonali FC Chóragan  6:3. W ostatnim spotkaniu Logistyczno-graficzni pokonali FC Chóragan 2:1. W ten sposób zwycięzcą XV turnieju ”Zeta CUP” została drużyna Bagno Albertów. II miejsce zajęli Logistyczno – graficzni, III miejsce przypadło FC Huragan a IV - Chlejsi Londyn.

Królem strzelców został Kacper Kwapisz, który strzelił 6 bramek, a najlepszym bramkarzem turnieju, Marcin Kowalczyk.

Skład zwycięskiej drużyny Bagno Albertów: Mateusz Polinowski, Tobiasz Majcherek , Dawid Kasprzak ,Kacper Pogorzelski, Michał Banasiak, Konrad Jańczak, Adam Witczak, Jakub Dziamara, Kacper Kwapisz.

Zwycięzcom Gratulujemy !!!