W lutym b.r. uczniowie naszej szkoły: Sandra Polewska oraz Adam Doliński i Damian Wypych wraz z opiekunkami: Katarzyną Sylwestrzak i Barbarą Ressel wzięli udział w warsztatach dla Młodszych Ambasadorów programu EPAS - Szkoła Ambasador Parlamentu Europejskiego. Tym razem spotkanie z udziałem przedstawicieli szkół m. in. z Poznania i Gniezna odbyło się w stolicy Wielkopolski. Warsztaty prowadził trener Mateusz Konieczny z Biura Parlamentu Europejskiego.

Już po raz kolejny uczestnicy mieli okazję połączyć siły i zastanowić się nad aktualnymi problemami młodych ludzi w Europie m.in. dotyczącymi szkolnictwa, mobilności, zdrowia psychicznego, ale i dzielić się najlepszymi praktykami i pomysłami na realizację zadań w projekcie. Spotkanie było również doskonałą sposobnością do wymiany myśli oraz podjęcia dyskusji światopoglądowych.