22 lutego, tradycyjnie w Zajeździe Staropolskim w Olszówce, odbył się bal studniówkowy tegorocznych maturzystów Zespołu Szkół Technicznych w Turku. Przybyłych gości, w imieniu młodzieży i rodziców, powitali uczniowie: Paulina Styś, Wiktoria Szymczak oraz Albert Ciołek.

Dyrektor ZST - pani Wioletta Adamiak złożyła wszystkim obecnym  życzenia wspaniałej i niezapomnianej zabawy. Maturzystom życzyła również pomyślności na maturze. Pani dyrektor podkreśliła, że „w życiu piękne są tylko chwile”, a studniówka z pewnością do nich należy. Do życzeń dołączyli się zaproszeni goście: Poseł na Sejm RP Ryszard Bartosik, Starosta Turecki Dariusz Kałużny, Burmistrz Miasta Turku Romuald Antosik, Przewodniczący Rady Rodziców Tadeusz Gebler oraz Prezes Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół ZST Sylwester Kąpielski.

Tradycyjnym punktem balu był polonez, którego wykonanie wzbudziło podziw i wywołało wzruszenie obecnych na sali gości.

Foto: Studio DIKS