W dniu 25 lutego 2020 roku w Zespole Szkół Technicznych w Turku odbyły  się Mistrzostwa Powiatu Tureckiego  w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców. Uczennice i uczniowie naszej szkoły rywalizowali z zespołami z I Liceum Ogólnokształcącego w Turku. Dziewczęta po porażce z drużyną I LO zajęły II miejsce - premiowane awansem. Niestety reprezentacja chłopców nie uzyskała awansu do kolejnej fazy rozgrywek. Po emocjonującym pojedynku  z drużyną I LO w Turku zajęła drugie miejsce w mistrzostwach.

W zawodach naszą szkołę reprezentowali :
-  w zespole dziewcząt:  Bednarek Aleksandra, Dużyńska Kamila, Łania Nikola, Jurkiewicz Daria, Jesiołkiewicz Patrycja, Kocimska Natalia, Kubacka Ewa, Skopińska Dagmara, Łuczak Patrycja, Kostrzewa Wiktoria, Owczarek Ewelina, Nowicka Klaudia, Mendelak Weronika.

- w zespole chłopców: Pięta Przemysław - kapitan, Bonikowski Mariusz, Czekalak Oskar, Czekala Kacper, Gazdecki Grzegorz, Grzesik Jan, Ignaszak Wiktor, Kolański Adam, Orligóra Jakub, Ściński Dawid, Urbanowski Dawid, Walaszczyk Dawid.

Reprezentacje do zawodów przygotowali Leszek Nowakowski i Wojciech Szymański.