Zapraszamy młodzież szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu tureckiego do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „KADR NA POWIAT TURECKI”

REGULAMIN KONKURSU „KADR NA POWIAT TURECKI”:

 1. Postanowienia ogólne:
 2. Konkurs „Kadr na powiat turecki” organizowany jest przez nauczycieli Zespołu Szkół Technicznych im. gen. prof. S. Kaliskiego w Turku
 3. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół powiatu tureckiego zainteresowanych fotografią
 4. Przedmiotem konkursu jest wykonanie fotografii w wybranym miejscu powiatu tureckiego

 1. Cel konkursu:
 2. Zachęcenie uczniów do aktywnego uprawiania fotograficznego hobby
 3. Zwrócenie uwagi na atrakcyjność powiatu tureckiego

 
Warunki uczestnictwa

 1. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół powiatu tureckiego.
 2. Do konkursu szkoły mogą zgłaszać dowolną ilość prac.
 3. Jeden uczeń może zgłosić tylko jedno zdjęcie.
 4. Przedmiotem fotografii konkursowych mogą być krajobrazy, architektura, zabytki lub miejsca z powiatu tureckiego.
 5. Do konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie samodzielnie wykonane zdjęcia nienaruszające praw autorskich osób trzecich.
 6. Zdjęcia nie mogą być w żaden sposób edytowane w programach do obróbki grafiki (np. Adobe Photoshop, GIMP, paint.NET itp.)
 7. Prace biorące udział w niniejszym konkursie nie mogą być już nagradzane w innych konkursach organizowanych w przeszłości na żadnym szczeblu.
 8. Ocena zdjęć dokonywana będzie w oparciu o następujące kryteria: kreatywność, kadr, technika wykonania, ujęcie tematu, kompozycja zdjęcia.
 9. Zdjęcia do konkursu należy przysyłać w formie elektronicznej w formacie JPEG jako załącznik na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 10. Nadsyłane zdjęcia muszą być opisane w wiadomości mailowej danymi: tytuł pracy, imię i nazwisko autora, szkoła, telefon kontaktowy.
 11. Nadsyłanie prac konkursowych do dnia 31 maja 2024 r.
 12. Zgłoszenie zdjęcia do konkursu oznacza zgodę na jego publikowanie na stronie internetowej szkoły oraz na stronach internetowych mediów lokalnych, a także w formie wydruku na terenie ZST w Turku.
 13. Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni o werdykcie telefonicznie lub drogą e-mailową.

Kontakt do organizatorów:

Estera Świerk: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Mariusz Kominiarczyk: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.