Chłodne poranki, ciepła herbata, czapka i szalik – nadeszła jesień, a wraz z nią nasz coroczny konkurs fotograficzny „Barwy Jesieni”. Przedmiotem konkursu były fotografie przedstawiające uroki polskiej jesieni, a jego celem  –przybliżenie szerokiemu gronu odbiorców walorów przyrodniczych naszego kraju.

Fotografie okazały się nie tylko relacją z obserwacji natury, ale także dowodem fascynacji zjawiskami przyrodniczymi ukazującymi niezwykłości świata przyrody.  Ich autorom dały możliwość wykazania się artystyczną wrażliwością i umiejętnością przekazywania obrazu za pomocą obiektywu aparatu fotograficznego.

Laureatkami konkursu, na który wpłynęło bardzo dużo przepięknych prac, zostały: Aleksandra Drzewiecka, Matylda Dygas i Martyna Grzelak.

 Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy. Organizatorem przedsięwzięcia była Małgorzata Szymańska.