Każda pora roku ma w sobie coś wyjątkowego. W tym roku możemy się cieszyć prawdziwą złotą jesienią.  Przestrzeń, która nas otacza działa inspirująco, zachęca do florystycznych  poszukiwań  i  tworzenia ciekawych aranżacji. Wystarczy przygotować ozdobny słoik czy szklany pojemnik,  trochę liści, gałązkę, szyszkę i  już można wyczarować piękne, jesienne dekoracje.Tworzeniem jesiennych dekoracji zajęli się uczniowie ZST w ramach szkolnego konkursu „Jesienne  Kompozycje w Stylu Eko”, który odbył się w naszej szkole 24 października 2022 r.

Uczestnicy przedsięwzięcia przygotowali  kompozycje, w których pojawiły się kolorowe liście, dynie, jabłka, orzechy, kasztany, trzmielina, owoce dzikiej róży, kalina koralowa i jarzębina.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce: Roksana Kostrzewa, Marcelina Szmajda, Nikola Szwankowska,

II miejsce: Dominika Kurzawa, Dawid Leończuk, Gabriela Bryl,

III miejsce: Oliwia Pajor, Marcel Kuraszyk, Amelia Frątczak.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy. Organizatorem  przedsięwzięcia była Małgorzata Szymańska.