Miło nam poinformować, że kolejne osoby przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej Fundacji Rak‘n’Roll - Wygraj życie! Swoje długie włosy w szlachetnym celu oddały: Milena Kowalczyk, Jagna Rabczewska oraz kolejny już raz - Martyna Durzyńska. Cieszymy się, że poprzez program realizowany w naszej pracowni fryzjerskiej możemy pomóc kobietom poddanym chemioterapii. W imieniu Fundacji Rak‘n’Roll dziękujemy darczyńcom oraz uczennicom zaangażowanym w projekt: Roksanie Gąsiorek i Karolinie Matusiak.

Za współpracę - JM Studio Fryzjerskiemu Justyna Mejsner oraz Zakładowi Fryzjerskiemu Damsko-Męskiemu Olejnik Magdalena.  Osoby, które chciałyby poddać się tej, jakże  osobliwej metamorfozie zapraszamy do udziału w ww. projekcie w bieżącym roku szkolnym!

Koordynatorem akcji w ZST jest Emilia Marucha (kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)