W hali widowiskowo-sportowej OSiR w Turku odbyły się Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Piłce Siatkowej Chłopców. W zawodach wystartowało sześć reprezentacji: LO Słupca,, II LO Konin, I LO Turek, ZSCKR Powiercie, ZSOT Sompolno, ZST Turek. Zawody zostały rozegrane w dwóch grupach, systemem „każdy z każdym”. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do półfinałów. W grupie A wystąpiły drużyny:

O Turek, LO Słupca, ZSOT Sompolno. Grupę B tworzyły reprezentacje ZST Turek, II LO Konin, ZSCKR Powiercie. Po rozegraniu meczów grupowych reprezentacja naszej szkoły trafiła do półfinału z drużyną I Liceum Ogólnokształcącego w Turku. Pojedynek ten przegraliśmy i przystąpiliśmy do meczu o trzecie miejsce. W „małym finale” Zespół Szkól Technicznych w Turku pokonał Liceum Ogólnokształcące w Słupcy 2:0 i zajął trzecie miejsce.

Reprezentacja wystąpiła w składzie: Walaszczyk Dawid - kapitan, Baranowski Kacper, Buda Marcin, Gazdecki Grzegorz, Groblica Miłosz, Kolański Adam, Nawrocki Wiktor, Ochocki Stefan, Witkowski Oliwier.

Opiekun reprezentacji: Wojciech Szymański.