W sztabie przy Miejskim Domu Kultury w Turku trwają przygotowania do 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 30 stycznia 2022 r. Ta wyjątkowa akcja od lat otwierająca serca i łącząca ludzi w szczytnym celu, na stałe wpisała się do miejskiego kalendarza wydarzeń. W 2021 roku podczas 29 . Finału Turkowski Sztab przekazał do Fundacji W.O.Ś.P. kwotę 201 946 złotych. W imieniu Turkowskiego Sztabu zwracamy się do wszystkich ludzi o wielkim sercu, kolekcjonerów, firm prywatnych, państwowych i innych darczyńców z gorącą prośbą o DARY SERCA na aukcję: unikatowe i wartościowe przedmioty, dobra kultury, pakiety rekreacyjne, wycieczki, bony zakupowe i usługowe, itp. Dary można przynosić do siedziby Turkowskiego Sztabu WOŚP (Miejski Dom Kultury, ul. Kościuszki 13, 62 – 700 Turek) do 25 stycznia. Wszystkie przedmioty znajdą się na aukcji. Będą udostępnione na facebooku Miejskiego Domu Kultury i licytowane 30 stycznia 2022 roku podczas Finału WOŚP.

O szczegółach będziemy informować na bieżąco na facebooku , stronie MDK, portalach internetowych. Mieszkańców miasta i powiatu tureckiego, przedstawicieli władz lokalnych, przedsiębiorców zapraszamy do czynnego udziału w aukcji przedmiotów.

Ponadto:

SERCA DLA WOŚP (Parking przed Miejskim Domem Kultury):

- Kram z gadżetami,

- Loteria fantowa,

- Namiot łasucha,

- Koncert SERCA DLA WOŚP (online)

 

BĄDŹCIE Z WOŚP

GRAMY I WYGRYWAMY

W imieniu Sztabu W.O.Ś.P w Turku

Paweł Siwiński