Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy z pozytywną energią oraz nowymi pomysłami. Niezmiennie jednak stałym punktem szkolnego kalendarza imprez i przedsięwzięć jest ogólnopolska akcja charytatywna Fundacji Rak’n’Roll - Wygraj Życie, którą od lat wspieramy. Kolejne osoby poddały się strzyżeniu włosów, które będą wykorzystane do produkcji peruk dla pacjentek onkologicznych. Na ten szlachetny gest  zdecydowały się panie:  Nina Szymczak, Małgorzata Pięta oraz Martyna Durzyńska. Akcję wspierały swoim talentem adeptki fryzjerstwa - uczennice kierunku technik usług fryzjerskich:  Kinga Woreta, Wiktoria Danisz, Marta Majcherek oraz Marta Obielak.


Darczyńcom dziękujemy i zapraszamy innych do współpracy! Minimalna długość włosów, jakie można przekazać to 25 cm.  Koordynatorem akcji w ZST jest p. Emilia Marucha (kontakt: e. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).