Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 w Zespole Szkół Technicznych im. gen. prof. Sylwestra Kaliskiego w Turku odbędzie się w dniu 1 września 2021 r. według poniższego harmonogramu.

Rozpoczęcie roku szkolnego dla klas I odbędzie się na boisku orlik (za budynkiem A) o godzinie 09:30, po uroczystości młodzież wraz z wychowawcami uda się do przydzielonych sal. W razie niepogody uczniowie klas pierwszych udają się od razu do sal lekcyjnych. 


Klasy I - przydział sal

Lp.

Klasa

Wychowawca

Budynek/sala

 1.

1TI

Sławomir Lipiński

A24

 2.

1TG

Renata Derdzińska

B02

 3.

1TL

Marcin Kaniecki

E10

 4.

1LF

Wioletta Naglewska

E37

 5.

1AR

Agata Buchali

B110

 6.

1HZ

Marzena Maćków

A04

 7.

1CM

Katarzyna Sylwestrzak

B101

 8.

1ET

Marcin Kasprzak

B05

 9.

1hw

Mariola Kadrzyńska - Siwek

A16

 10.

1mw

Joanna Suleja

A006

 11.

1mo

Rafał Szewczyk

A23

 12.

1kw

Adela Surdyga

A006a

 13.

1fw

Edyta Panfil

A17


Prosimy i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w związku z przeciwdziałaniem COVID-19 (dystans, dezynfekcja, maseczki)



Rozpoczęcie roku szkolnego dla klas II, III i IV odbędzie się w klasach wg poniższego harmonogramu: 

Klasy II, III i IV – przydział sal

Lp.

Klasa

Wychowawca

Budynek/sala

I zmiana - 8.30

1.        

4TL

Monika Stasiak

E25

 

2.        

4TT

Urszula Kujawiak

A04

 

3.        

4TI

Renata Kowarsz - Mrukowska

B205

 

4.        

4TM

Magdalena Raźna

B102

 

5.        

4TG

Anna Stefanowska

B109

 

6.        

4EB

Ewa Łączna

E34

 

7.        

4LH

Małgorzata Robak - Pabiańska

E35

 

8.        

4FZ

Anna Dzikowska

A006a

 

9.        

4CA

Tomasz Szczap

E37

 

10.    

3TA

Agata Jeż

E31

 

11.    

3TL

Elżbieta Madajska

E27

 

12.    

3LZ

Małgorzata Skrzydlewska

E36

 

13.    

3TI

Marta Mielcarska

B208

 

14.    

3ET

Jarosław Jasiak

B203

 

15.    

3BM

Barbara Ressel

A17

 

16.    

3FG

Barbara Witkowska

B101

 

17.    

3h

Górska Teresa

A12

 

18.    

3m

Roszkowska Jolanta

A06

 

19.    

3kf

Ptaszyńska Maria

A006

 

20.    

3so

Nowakowski Leszek

A13

 

21.    

3w

Mielczarek Iwona

A14

 

22.    

3TIp

Rafał Borkowski

A22

 

23.    

3TGp

Wojciech Szymański

A23

 

24.    

3TMp

Witold Jasiak

B207

 

25.    

3TLp

Małgorzata Lis

E10

 

26.    

3CAp

Agata Nowakowska - Siepka

B110

 

27.    

3HZp

Marzena Błaszczyk

A24

 

28.    

3ETp

Paweł Piętka

B107

 

29.    

3mp

Brzustowicz Marzanna

A16

 

30.    

3fp

Niżałowska Magdalena

A15

 

31.    

3kop

Kwaśniak Małgorzata

A25

 

32.    

3hsp

Szymański Michał

A08

 

33.    

3wp

Woźniak Janusz

A005

 

34.    

2TI

Monika Stefanowska

B206

 

35.    

2TT

Estera Świerk/zas. Aleksandra Milczarek

A26

 

36.    

2w

Chojnacka Beata

A13

 

II zmiana - 9.30

37.    

3TH

Monika Stasiak

E25

 

38.    

3so

Nowakowski Leszek

A15

 

39.    

2TG

Magdalena Kliszewicz

B 206

 

40.    

2TL

Małgorzata Szymańska

B107

 

41.    

2CA

Andrzej Adamiak/zas. Aleksandra Milczarek

A26

 

42.    

2HZ

Ilona Wieczorek

A06

 

43.    

2EF

Lidia Rabczewska

B109

 

44.    

2RM

Magdalena Gonczarewicz

B102

 

45.    

2f

Mokrowiecka Urszula

A25

 

46.    

2h1

Rosiak Katarzyna

A08

 

47.    

2k

Łupina Agnieszka

A14

 

48.    

2sw

Russek-Marczak Aldona

A12

 

49.    

2m

Chojnacka Beata

A13

 

 Prosimy i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w związku z przeciwdziałaniem COVID-19 (dystans, dezynfekcja, maseczki)