25 czerwca uczniowie naszej szkoły pożegnali rok szkolny 2020/2021. Z powodu panującej pandemii był to rok trudny i nietypowy. Tym bardziej miło nam poinformować, że wielu naszych uczniów otrzymało promocję z wyróżnieniem i liczne nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i osiągnięcia w konkursach. Nagrodę Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Ryszarda Bartosika otrzymał Bartosz Kurpik (3CA), który uzyskał najwyższą średnią ocen w szkole – 6.0. Nagrodę Starosty Tureckiego otrzymała Dominika Olejniczak (2Cap) –  średnia ocen – 5,19, a  Nagrodę Dyrektora Szkoły – Julia Synówka (3f BSIS).

Nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę Energa Operator SA otrzymali uczniowie klas technikum elektrycznego: Dominik Ruda, Kacper Zawadzki, Piotr Grynda oraz Wiktor Maciejewski.

Nagrody ufundowane przez firmę Bosch Junkers za udział w konkursach branżowych otrzymali: Bartosz Kurpik oraz Filip Landa.

Wszystkim uczniom życzymy radosnych i bezpiecznych wakacji.