Miło nam poinformować, że kolejne osoby przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej Fundacji Rak‘n’Roll - Wygraj życie!”. Swoje długie włosy w szlachetnym celu oddały: Anna Pabiańska, Oliwia Niewiadomska oraz Olga Małolepsza. Cieszymy się, że poprzez projekt „Daj Włos!” realizowany w naszej pracowni fryzjerskiej możemy pomóc pacjentom onkologicznym. W imieniu fundacji dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz wolontariuszom z klas fryzjerskich, którzy chętnie pomagają. wykonując usługę strzyżenia. Należą do nich uczniowie z klasy 3f BSIS: Katarzyna Polipowska, Nikola Gałężewska, Wiktoria Prażanowska, Patryk Pieszak oraz nasza absolwentka Sara Dzikowska.

Osoby, które chciałyby wesprzeć akcję, zapraszamy do współpracy!

Koordynatorem Rak‘n’Roll w ZST Turek jest Emilia Marucha (kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)