Nasza współpraca z Fundacją Rak'n'Roll Wygraj Życie, pomimo pandemi, przynosi wymierne efekty. Razem działamy na rzecz poprawy jakości życia chorych i pomagamy przechodzić przez raka: leczyć się godnie, żyć lepiej i z radością. Z dumą informujemy, że konto naszych wolontariuszy, a jest ich już ponad 60!, zasiliły kolejne dwie klientki, które przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej Fundacji Rak’n’Roll – Daj Włos! Swoje długie włosy w szlachetnym celu oddały tym razem Paulina Górczyńska oraz Dominika Mielcarek. Metamorfozy zostały wykonane przez uczennicę klasy 3f BSIS: Katarzynę Polipowską oraz w Pracowni Fryzur im. Małgorzaty Bystrej. Za współpracę dziękujemy!

Zachęcamy do udziału w projekcie na rzecz pacjentów onkologicznych. Koordynatorem w ZST Turek jest p. Emilia Marucha (wizyta/usługa strzyżenia możliwa po wcześniejszym umówieniu, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Informujemy także, że w świetle aktualnych obostrzeń akcja charytatywna Daj Włos! zostaje tymczasowo zawieszona do 09.04.2021.