Miejski Dom Kultury w Turku już po raz trzeci był organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Pejzaż”. Celem konkursu było uwiecznienie na fotografii otaczającego nas piękna natury oraz możliwość  zaprezentowania prac na pokonkursowej wystawie i konfrontacja z innymi uczestnikami. A było z kim konkurować  Jak co roku konkurs spotkał się z szerokim odzewem  wśród miłośników i pasjonatów fotografii.

93 autorów z całej Polski nadesłało na konkurs aż 428 prac. Wśród uczestników było też 12 uczniów naszej szkoły. Przedstawicielom ZST nie udało się co prawda zdobyć głównych nagród, ale Jury zakwalifikowało zdjęcie „Skrzydlate ręce” autorstwa teamu: Łukasz. Niestrata, Patryk Dziembowski i Dawid Orligóra z kl. IV TN do pokonkursowej wystawy. Jest to sukces, ponieważ jako nieliczni ( jeszcze jedna uczestniczka z Turku ) nasi uczniowie będą reprezentować Turek na pokonkursowej wystawie.

Gratulujemy!

Wernisaż wystawy połączony z uroczystym wręczeniem nagród odbędzie się 10 grudnia 2012 o 16.00 w MDK. Szkolnym koordynatorem konkursu była Ewa Myśler - Perlińska.

Poniżej prezentujemy konkursowe zdjęcia.

{morfeo 17}