W dniu 28 stycznia 2014 roku w miejscowości Lisków odbył się III Turniej Halowej Piłki Nożnej Klas Mundurowych Południowej Wielkopolski, którego organizatorami byli: Starostwo Powiatowe w Kaliszu, Wojskowa Komenda Uzupełnień w Kaliszu oraz Zespół Szkół nr 1 w Liskowie. Poziom sportowy ww. turnieju był bardzo wysoki. Widzowie mogli podziwiać dynamiczną grę zespołów i dużą ilość efektownych bramek. W rywalizacji wzięło udział 8 drużyn: Zespół Szkół Technicznych w Turku, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kaliszu, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przygodzicach, I Liceum Ogólnokształcące w Kaliszu, Zespół Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich, Zespół Szkół nr 1 w Liskowie oraz szkoły gimnazjalne : Gimnazjum z Liskowa i Gimnazjum z Koźminka.

Wszystkie drużyny w drodze losowania zostały przydzielone do dwóch grup, w których mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”. W grupie  nasi piłkarze grali ze zmiennym szczęściem, odnotowując 1 zwycięstwo, 1 remis i 1 porażkę. W meczu półfinałowym chłopcy zagrali wyśmienicie, pokonując gospodarzy turnieju 5:0 i awansowali do finału turnieju, w którym zmierzyli się z drużyną z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przygodzicach. Mecz finałowy zakończył się bezbramkowym remisem, więc potrzebne były rzuty karne. W nich skuteczniejsi okazali się uczniowie ZST w Turku i to oni cieszyli się ze zwycięstwa w całym turnieju. Reprezentanci naszej szkoły otrzymali puchar Starosty Kaliskiego i nagrody od Komendanta Wojskowej Komendy Uzupełnień w Kaliszu.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce : ZST w Turku
II miejsce : ZSP w Przygodzicach
III miejsce : ZSP nr 2 w Kaliszu
IV miejsce: ZS nr 1 w Liskowie
V/VI miejsce: ZSR Kaczki Średnie/ I LO Kalisz
VII/VIII miejsce: Gimnazjum Lisków/Gimnazjum Koźminek

Skład reprezentacji ZST w Turku: Adrian Adamczyk, Piotr Rosiak, Michał Szwedzki, Beniamin Trzepacz (wszyscy z kl. Ia LO), Mateusz Lejman, Dawid Przybylski (obaj z kl. IIa LO). Opiekun –  Sławomir Lipiński.