1 lutego 2014 r. w Gorzycach Wielkich odbył się I Turniej Wielkopolskiej Amatorskiej Ligi Unihokeja. Zespół Szkól Technicznych w Turku, po sukcesie w zawodach międzyszkolnych, otrzymał zaproszenie do uczestnictwa tych rozgrywkach. Drużyna ZST została przydzielona do grupy jarocińskiej. W pierwszym turnieju musieliśmy się zmierzyć z zespołami "HORYZONT KOŁACZKOWO" oraz "GW GALAXY TEAM GORZYCE WIELKIE".


Wyniki spotkań pierwszej kolejki:
HORYZONT KOŁACZKOWO - ZST TUREK  7:4
ZST TUREK - GW GALAXY TEAM GORZYCE WIELKIE  10:2

Spotkania stały na wysokim poziomie, zarówno z jednej, jak i z drugiej strony było wiele okazji do zdobycia goli. Zawodnicy z ZST pokazali, że myślą poważnie o awansie do finałów. Wyniki spotkań pokazują, że emocji w następnych kolejkach na pewno nie zabraknie a pierwsza kolejka potwierdziła, że rywalizacja w grupie jarocińskiej będzie niesamowicie zacięta.

Skład drużyny ZST Turek: Błażej Sternik, Mateusz Pająk, Mateusz Kołodziejczak, Michał Dygas, Łukasz Dygas, Dawid Majdoszek, Jakub Zdych, Piotr Rosiak, Tomasz Urbankiewicz (bramkarz) Damian Krystoforski Kamil Zych, Damian Kamiński, Kamil Zielonka, Sebastian Napieraj, Kamil Rokoszewski, Sebastian Pietrzak, Piotr Rosik, Kuba Piszczałkowsk. Opiekunowie: Krzysztof Czupryński, Michał Szymański i Sebastian Napieraj.