W dniu 5. września 2014 r. Dyrektor ZST w Turku Mariusz Seńko, na zaproszenie Wójta Gminy Brudzew Cezarego Krasowskiego, uczestniczył w wyjątkowym spotkaniu z przedsiębiorcami. Podczas uroczystości wręczone zostały listy gratulacyjne skierowane przez Wicepremiera, Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego, lokalnym przedsiębiorcom, które wręczył Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - Tomasz Jędrzejczak.

Nagrodzonym pogratulował także dyrektor naszej szkoły Mariusz Seńko, który podziękował przedsiębiorcom za to, że tworzą miejsca pracy dla absolwentów ZST w Turku.
– Życzę Państwu kolejnych sukcesów w dalszym prowadzeniu własnej działalności. Nie zawsze jest łatwo, ale jak widać można. To jest dobry sygnał dla młodych ludzi, którzy, kończąc naszą szkołę mogą widzieć w Państwa działaniach wzór do naśladowania, co może zachęcić młodzież do tworzenia nowych miejsc pracy w naszym regionie – mówił dyrektor ZST Mariusz Seńko.

Fot. iTurek.net