Polish English German

Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE REALIZOWANE ZGODNIE Z POTRZEBAMI I ZAINTERESOWANIAMI
UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

KOMISJA: JĘZYK POLSKI        
L.P IMIĘ I NAZWISKO ILOŚĆ RODZAJ ZAJĘĆ SALA BUDYNEK DZIEŃ GODZINA
1  BEATA CHOJNACKA 1 zajęcia wyrównawcze I klasy świetlica B piątek 12.00
2 AGNIESZKA ANDRZEJAK 1 fakultety IV klasy sala 14 A czwartek 14.35
3 MAŁGORZATA KWAŚNIAK 1 fakultety     IV klasy sala 101 B czwartek 15.25
4 IWONA MIELCZAREK 1 zajęcia wyrównawcze II klasy sala 14 A poniedziałek 14,35
5 ANNA SOBOLEWSKA 1 zajęcia wyrównawcze III klasy świetlica B piątek 14.35
6 MONIKA STASIAK 1 fakultety       IV klasy sala 23 A środa  13,45
7 BARBARA WITKOWSKA 1 fakultety       IV klasy sala 101 B piątek 13.45
KOMISJA: JĘZYK ANGIELSKI        
1 AGATA BUCHALI 1 zajęcia wyrównawcze III klasy sala 108 B czwartek 7.50
2 SYLWIA GRZEŚKOWIAK   nie prowadzi        
3 MAGDALENA KRAUZE 1 zajęcia wyrównawcze  sala 08a B czwartek 14.35
4 WIOLETTA NAGLEWSKA 1 zajęcia wyrównawcze I, II klasy sala 108 B wtorek 12.55
5 AGATA JEŻAK-KOMORSKA 1 fakultety       IV klasy sala 208 B środa  14.35
6 MARTA PIĄTKOWSKA 1 fakultety       IV klasy sala 108 B środa  9.30
7 MAGDALENA RAŹNA 1 fakultety       IV klasy sala 109 B poniedz 15.25
8 KATARZYNA KUBARSKA 1 zajęcia wyrównawcze III klasy sala 202 B wtorek 15.25
KOMISJA: JĘZYK NIEMIECKI I ROSYJSKI        
1 MONIKA STEFANOWSKA 1 fakultety       IV klasy sala MCI A środa  8.40
2 ANETA KUŹMA 1 zajęcia wyrównawcze II klasy sala 006 A wtorek 12.55
3 EWA MYŚLER-PERLIŃSKA 1 według potrzeb sala 110 B środa  14.30
4 MAŁGORZATA ROBAK-PABIAŃSKA 1 zajęcia wyrównawcze II, III sala 108 B środa  11.10
5 ALDONA RUSEK-MARCZAK 1 Zajęcia wyrównawcze II, III ZSZ sala 24 A środa  14.35
6 MAGDALENA KLISZEWICZ 1 zajęcia wyrównawcze I sala 108 B piątek 7.50
7 MARTA RYCZYŃSKA   nie prowadzi        
6 MARTA WINCENCIAK 1 zajęcia wyrównawcze  sala 15 A piątek 13.45
KOMISJA: MATEMATYKA        
1 P. WITOLD JASIAK 1 fakultety       IV klasy sala 12 A środa  14.35
2 ARLETA BASZKOWSKA 1 zajęcia wyrównawcze II, III klasy sala 208 B czwartek 15:20
15:20 MARTA MIELCARSKA 1 fakultety       IV klasy sala 12 A środa  14.35
4 MARTA MIELCARSKA 1 fakultety       IV klasy sala 208 B czwartek 14.35
5 IZABELA PECYNA 1 fakultety       IV klasy sala 207 B czwartek 14,35
6 KUJAWIAK URSZULA 1 fakultety       IV klasy sala 22 A środa  7.50
7 MAŁGORZATA ZIÓŁKOWSKA 1 fakultety       IV klasy, I klasy sala 08 B poniedz 8.40
KOMISJA: FIZYKA, CHEMIA, BIOLOGIA        
1 MAŁGORZATA SZYMAŃSKA 1 zajęcia wyrównawcze sala 203 B poniedz 7.50
2 ANNA DZIKOWSKA 1 zajęcia dodatkowe sala 1 D środa  13.45
3 EWA ŁĄCZNA 1 fakultety       IV klasy sala 08 A czwartek 13.45
4 ROSIAK KATARZYNA   nie prowadzi        
KOMISJA: HISTORIA,WOS,GEOGRAFIA        
1 MARZANNA BRZUSTOWICZ 1 zajęcia dodatkowe sala 16 A czwartek 15.25
2 ADELA SURDYGA 1 zajęcia dodatkowe sala 16 A wtorek 13.45
3 MONIKA KUKULSKA 1 koło zainteresowań sala 26 A czwartek 14.30
4 PAWEŁ OGRODOWCZYK 1 koło zainteresowań strzelnica   środa  13.30
5 MARIA PTASZYŃSKA            
6 ESTERA ŚWIERK 1 fakultety       IV klasy sala 102 B poniedz 14.35
7 BARBARA RESSEL 1/2 tyg zajęcia wyrównawcze  sala 102 B środa  13.45
KOMISJA: PRZEDMIOTY EKONOMICZNE I LOGISTYCZNE        
1 ELŻBIETA CYTROWSKA   nie prowadzi        
2 ANITA HERMAN-SZULC   nie prowadzi        
3 ELŻBIETA KRUSZYNA 1 fakultety I klasy sala 102 B środa  13.45
4 JOLANTA ROSSA 1 fakultety III klasy sala 5 D czwartek 10.20
6 TOMASZ SZCZAP 1 fakultety III klasy sala 202 B środa  14.35
7 ALEKSANDRA PIASKOWSKA 1 zajęcia wyrównawcze/dodatkowe sala 102 B czwartek 14.35
8 MARIOLA KADRZYŃSKA-SIWEK 1 fakultety III klasy sala 202 B pon.wtor 14,35
9 MAŁGORZATA PIETRZAK   nie prowadzi        
10 AGATA JEŻ 1 zajęcia wyrównawcze sala 02 B czwartek 15.25
11 ALICJA KOLENDA 1/2tyg fakultety I, II klasy sala 202 B wtorek 14.35
KOMISJA: PRZEDMIOTY GASTRONOMICZNE        
1 ILONA WIECZOREK 1 fakultety III klasy sala 13 C czwartek 13.00
2 HALINA ŁAJDECKA 1/2 tyg fakultety IV klasy sala 04 A wtorek 14.35
3 MARZENA MAĆKÓW 1 fakultety III, IV klasy sala 04 A piątek 12.55
4 WIESŁAWA WOŹNICKA 1 fakultety IV klasy sala 04 A środa  14.35
5 KAROLINA ŁAJDECKA 1/2 tyg zajęcia wyrównawcze III klasy sala 05 A środa  14.35
KOMISJA: PRZEDMIOTY ELEKTYCZNO-ELEKTRONICZNE        
1 JERZY GOMOLISZEWSKI 1 zajęcia wyrównawcze sala 05 C czwartek 14.35
2 ZBIGNIEW SZYMAŃSKI   nie prowadzi        
3 WALDEMAR RZĄSA 1 zajęcia dodatkowe III klasy sala 008 B czwartek 15.25
4 PAWEŁ DUDEK   nie prowadzi   C    
KOMISJA: PRZEDMIOTY MECHANICZNO-MECHATRONICZNE        
1 MICHAŁ GRONOSTAJ 1 koło zainteresowań sala 015 C czwartek 14.35
2 ZOFIA GRUSZCZYŃSKA 1 zajęcia dodatkowe sala 24 A czwartek 13.45
3 RYSZARD OLEJARCZUK 1 zajęcia dodatkowe sala 005 A środa  15.25
4 ROMUALD PRUSINOWSKI 1 zajęcia dodatkowe sala 014 B środa  15.25
5 MAREK WESOŁEK 1 zajęcia wyrównawcze sala 010 C piątek 14.35
6 PAWEŁ DRZEWIECKI   nie prowadzi        
KOMISJA: PRZEDMIOTY INFORMATYCZNE        
1 PAWEŁ PIĘTKA 1 zajęcia dodatkowe sala 04 B czwartek 14.35
2 JANUSZ DEWICKI 1 zajęcia wyrównawcze II, III klasy sala 02 B wtorek 14.35
3 RENATA JĘDRASZCZYK 1 zajęcia wyrównawcze sala 002 B poniedz 15.25
4 MARCIN KASPRZAK 1 zajęcia dodatkowe sala 05 B poniedz 15.25
5 MARIUSZ KOMINIARCZYK 1/2 tyg zajęcia dodatkowe sala 04 B piątek 14.35
6 KRZYSZTOF KONIECZNY   nie prowadzi        
7 KRYSTIAN MOTAŁA 1 koło zainteresowań sala 003 B czwartek 14.35
8 ANNA STEFANOWSKA 1 zajęcia dodatkowe sala 002 B środa  9.00
9 RAFAŁ BORKOWSKI 1/2 tyg zajęcia wyrównawcze sala 02 B piątek 14.35
KOMISJA: PRZEDMIOTY FRYZJERSKIE I ODZIEŻOWE        
1 EMILIA MARUCHA 1 fakultety sala 1  D piątek 14.35
2 ANNA DZIKOWSKA 1 zajęcia dodatkowe  sala 1 D piątek 14.35
3 ELŻBIETA FRĄTCZAK 1/mc zajęcia dodatkowe  sala 23 E środa  13.20
4 MILENA PRZYBYLSKA 1 zajęcia dodatkowe  sala 1 D czwartek 11.10
KOMISJA: WYCHOWANIE FIZYCZNE/EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA        
1 ADAM GOMÓŁKA   nie prowadzi        
2 TERESA GÓRSKA 1 zajęcia rekreacyjne sala gim. A środa  15.25
3 SŁAWOMIR LIPIŃSKI   nie prowadzi        
4 AGNIESZKA ŁUPINA 1 zajęcia dodatkowe sala gim. A czwartek 15.25
5 JANUSZ MODRZEJEWSKI 1 zajęcia dodatkowe siłownia A wtorek 18.00
6 URSZULA MOKROWIECKA   nie prowadzi        
7 LESZEK NOWAKOWSKI   nie prowadzi        
8 JOLANTA ROSZKOWSKA 1 zajęcia dodatkowe sala gimn A wtorek 14.35
9 EDYTA STASZAK   nie prowadzi        
10 RAFAŁ SZEWCZYK 2 zajęcia rekreacyjne sala gimn D piątek 17.30
11 WOJCIECH SZYMAŃSKI 1 zajecia dodatkowe sala gim. / basen A poniedz 15.30
12 MICHAŁ  SZYMAŃSKI 1 zajecia dodatkowe sala gim. A poniedz 17.30
13 PRZEMYSŁAW WITKOWSKI   nie prowadzi        
14 JANUSZ WOŹNIAK   nie prowadzi        
KOMISJA: ZAJĘCIA PRAKTYCZNE        
1  MAREK SĘK   nie prowadzi        
2 SŁAWOMIR SOBCZAK 1 zajęcia dodatkowe sala 012 C poniedz 11.10
3 JAN KRAUZE 1 zajęcia wyrównawcze sala 03 C poniedz 9.30
4 EMIL GRZELAK 1 zajęcia dodatkowe sala 08 C poniedz 12.00
5 GRZEGORZ GRZELAK 1 zajęcia dodatkowe sala 08 C poniedz 11.10
KOMISJA: BIBLIOTEKA        
1 ANNA JAKOMULSKA 1 aktyw biblioteczny bibioteka A czwartek 14.00
2 JULITA LEMAN   nie prowadzi        
3 EWELINA IGNASIAK 1 aktyw biblioteczny bibioteka A czwartek 14.00
KOMISJA: RELIGIA        
1 JOLANTA IDZIOR 1 kółko biblijne sala 15 A piątek 14.35
2 MAŁGORZATA GUZIAK 1 kółko biblijne sala 15 A poniedz 12.55
3 TERESA PIĄSTKA 1 kółko biblijne sala 15 A poniedz 12.55
4 BEATA IGNASZAK 1/2 tyg fakultety III klasy sala 23 A wtorek 13.45
5 MARTA WINCENCIAK   nie prowadzi        
KOMISJA: ŚWIETLICA        
1 JOANNA TOMASZEWSKA   nie prowadzi        
2 BEATA MOSZCZYŃSKA   nie prowadzi        

Współpraca