Polish English German

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej

W dniu 6 i 7 lutego 2019 roku w Zespole Szkół Technicznych w Turku odbyły  się Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w  Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Uczennice i uczniowie naszej szkoły rywalizowali z zespołami I Liceum Ogólnokształcącego w Turku oraz Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach  Średnich. Dziewczęta po pokonaniu reprezentacji  ZSR w Kaczkach Średnich i porażce z drużyną I LO - zajęły II miejsce, premiowane awansem.

Niestety reprezentacja chłopców nie powtórzyła sukcesu z roku ubiegłego i  nie uzyskała awansu do kolejnej fazy rozgrywek. Po przegranej  z reprezentacją I LO w Turku zajęła drugie miejsce w mistrzostwach.

W skład żeńskiej drużyny weszły: Bednarek Aleksandra , Dużyńska Kamila, Łania Nikola, Jurkiewicz Daria,  Jesiołkiewicz Patrycja , Kocimska Natalia, Kubacka Ewa, Skopińska Dagmara, Łuczak Patrycja, Kostrzewa Wiktoria, Owczarek Ewelina, Nowicka Klaudia, Mendelak Weronika.

Męską drużynę reprezentowali: Pięta Przemysław - kapitan, Czekalak Oskar,  Majcherek Tobiasz , Ignaszak Wiktor, Urbanowski Dawid,  Ściński Dawid, Królikowski Igor, Janaśkiewicz Bartek, Czekala Kacper , Szałek Adam , Bonikowski Mariusz , Majdański Filip, Nawrocki Wiktor, Kolański Adam .

Zawodników przygotowali do rozgrywek Leszek Nowakowski i Wojciech Szymański.

Współpraca