Polish English German

Kolejni uczestnicy kursu spawalniczego uzyskali certyfikaty

W dniu 6 lutego br. w Zespole Szkół Technicznych w Turku odbył się egzamin z zakresu spawania elektrycznego metodą MAG (135) dla grupy V i  VI uczestników szkolenia „Kształcenie zawodowe młodzieży priorytetem w rozwoju społeczno - gospodarczym powiatów tureckiego i kolskiego”, realizowanego w  ramach Projektu 8.3.1 WRPO. Szkolenie,  zarówno w części teoretycznej,  jak i  praktycznej,  zostało przeprowadzone  w Zespole Szkół Technicznych im. gen. prof. Sylwestra Kaliskiego w Turku -  wg wytycznych Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach.

 Uczestnicy kursu spawalniczego (grupa 10-osobowa) ukończyli zajęcia  z wynikiem pozytywnym i  uzyskali certyfikat wydany  przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach. Daje on możliwość podjęcia pracy nie tylko w kraju, ale i za granicą.

Szkolenie zostało przeprowadzone przez wyspecjalizowanych instruktorów spawalnictwa p. Marka Sęka oraz p. Grzegorza Grzelaka.

Uczestnikom kursu  gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Współpraca