Polish English German

Konkurs Fryzjerski „O Grzebień Mistrza Antoine'a” w Sieradzu

Czwarta już edycja Konkursu Fryzjerskiego „O Grzebień Mistrza Antoine'a”, której w tym roku przyświecał temat „Hollywood - dawniej i dziś”, odbyła  się 11 grudnia 2018 r. w Sieradzu. Tegoroczna impreza  przyciągnęła aż 22 uczestniczki z 7 szkół. Reprezentowały one: Sieradz, Złoczew, Zgierz, Gorzów Śląski, Wieluń, Kluczbork i oczywiście Turek. Udział w konkursowych zmaganiach był dla młodych adeptów sztuki fryzjerskiej bardzo ważnym doświadczeniem na starcie do zawodowej kariery. O tym, że może stać się trampoliną do wymarzonego angażu świadczy przykład Estery Kozielskiej - zwyciężczyni konkursu sprzed dwóch lat, która trafiła do prestiżowego salonu w Poznaniu.

W tym roku zaszczytne wyróżnienie otrzymała uczennica naszej szkoły - Ewelina Rybicka, która nie kryła radości i wzruszenia. Oprócz Eweliny, Zespół Szkół Technicznych reprezentowały: Weronika Mielcarek ( IIIfs ), Kinga Woreta, Gabriela Kalinowska, Gabriela Kowalska ( I FZ ), Kinga Mituta, Anna Marciniak, Gabriela Ostrowska, Patrycja Kominiarczyk, Ewa Michalak, Karolina Sawicka (II FZ), Ewelina Rybicka, Fryderyka Stasiak, Emilia Sylwestrzak i Marta Derucka ( IV FO ).

Nasze reprezentantki zostały przygotowane przez nauczycieli przedmiotów zawodowych fryzjerskich. Opiekę w czasie konkursu pełniła pani Milena Przybylska.

Współpraca