Polish English German

"Bądź glamour"

Taki tytuł ma kolejny projekt realizowany przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Technicznych w Turku w zakresie działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym. W  ramach przedsięwzięcia odbywają się różnego rodzaju zajęcia oraz warsztaty.  Ostatnio przeprowadzono lekcje wizażu i stylizacji. Chętne osoby - słuchaczki TUTW -  wysłuchały wykładu p. Emilii Maruchy na temat: typów urody, analizy kolorystycznej, kształtów głowy i twarzy oraz modelunku światłocieniowego.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się stylizacja w praktyce, czyli zajęcia, podczas których uczennice kl. II hf ZST w składzie: Agnieszka Kubka, Nikola Troczyńska oraz Dżesika Gólczyńska dokonały metamorfoz fryzjersko-kosmetycznych na modelkach. Na zakończenie spotkania głos zabrała p. Marzena Świderska, rekomendując kolagen oraz kosmetyki marki Souvre.

Realizacja projektu "Bądź glamour" możliwa jest dzięki wsparciu Powiatu Tureckiego.

Współpraca