Polish English German

Wycieczka logistyczna z dreszczykiem emocji

16.11.2018 r. uczniowie klas logistycznych ZST odbyli wycieczkę przedmiotową  do Poznania, w ramach której wzięli udział w zorganizowanych przez Wyższą Szkołę Logistyki zajęciach. Ich celem były  ćwiczenia logistyczne związane z formowaniem ładunku oraz przedstawienie funkcjonowania Laboratorium RFID. Wizyta w WSL pozwoliła młodzieży pogłębić wiedzę z zakresu logistyki i  zasmakować studenckiego życia. Uczniowie mieli również możliwość sprawdzenia swoich  praktycznych umiejętności oraz poznania perspektyw zawodowych, związanych z wybranym kierunkiem, a także atutów studiowania.

Po warsztatach uczestnicy wycieczki udali się do  Escape Room -ZAMKNIĘCIWPOKOJU.PL - gdzie zostali  zamknięci  w tematycznych pokojach, z których musieli wydostać się w ciągu 60 minut. Jako zespół byli  w stanie rozwiązać liczne zadania i zagadki, które pozwoliły im  odnaleźć klucz do wyjścia. Zabawa, podczas której musieli wykazać się analitycznym myśleniem, kojarzeniem faktów, kreatywnością  i spostrzegawczością, sprawiła im wiele radości. Emocje towarzyszące jej na długo pozostaną w pamięci uczniów.

Pobyt w Wyższej Szkole Logistyki był cennym źródłem wiedzy i nowych umiejętności, a czas spędzony w EscapeRoom - źródłem mnóstwa przyjemności i emocji.

Organizatorami wycieczki i opiekunami młodzieży byli: Aleksandra Piaskowska, Mariola Kadrzyńska-Siwek oraz Tomasz Szczap.

 

 

Współpraca