Polish English German

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Dziewcząt

Kolejnym wydarzeniem sportowym, w którym wzięły udział uczennice ZST były Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Dziewcząt rozegrane 26 października w hali sportowej w Brudzewie. Do rywalizacji przystąpiły 3 szkoły, mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły - po bardzo wyrównanym meczu i zaciętej walce - przegrała z reprezentacją dziewcząt z ZSR CKP w Kaczkach Średnich 0:1, ale wygrała 3:1 z dziewczętami z LO Turek, zajmując ostatecznie 2 miejsce.

Naszą szkołę reprezentowały: Sandra Jagieła (2 RT), Katarzyna Karbowa (2 TA), Wiktoria Kazimierska (3 TS), Wiktoria Maciaszek (3 TF), Anna Marciniak (2 FZ), Sylwia Napieraj (1 TA), Weronika Ptasińska (2 TL), Patrycja Światkowska (3 TA), Natalia Tomczyk (3 TA), Katarzyna Urbankiewicz (3 TŻ), Agnieszka Ścibor (1 LH) i Julia Zasada (1 LH).

Za najlepszą zawodniczkę turnieju uznano uczennicę klasy 3 TŻ Katarzynę Urbankiewicz, która w nagrodę otrzymała pamiątkową statuetkę.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

Współpraca