Polish English German

Konkurs na 100-lecie odzyskania niepodległości

Przypadająca w tym roku setna rocznica odzyskania niepodległości jest obchodzona uroczyście w całym kraju. Również w ZST w Turku realizowane są liczne przedsięwzięcia edukacyjne, kulturalne, patriotyczne nawiązujące do tej chlubnej karty w naszych dziejach.  Jednym z nich będzie konkurs  o nazwie „100 pytań na 100 lecie odzyskania niepodległości przez Polskę”.

Celem konkursu jest promowanie i upowszechnianie wśród młodzieży wizerunku niepodległej Polski, oraz ukazanie trudnej drogi jaką musieli przejść Polacy, aby tę niepodległość odzyskać. Zapisy chętnych uczniów u nauczycieli historii. Konkurs zostanie przeprowadzony w dniu 6 listopada o godz. 10:00 w auli ZST. Ogłoszenie wyników nastąpi na uroczystym apelu w dniu 9 listopada.

Współpraca